Rady na focení

CO NA SEBE?

V první řadě je nejdůležitější, aby jste se v oblečení cítili pohodlně, protože v něm budete trávit celý průběh fotografování. Pokud Vás bude něco někde tlačit nebo dřít, Váš výraz podle toho bude také vypadat. V dobře padnoucím oblečení snáze vytvoříme přirozenou atmosféru na fotografiích.

Styl oblečení je další věc, která je velmi důležitá. Pokud si Váš partner vybere elegantní košili, nebylo by přece pěkné, kdyby jste si Vy zvolila sportovní oblečení. Je potřeba ho nakombinovat tak, aby jste ladili, a bylo vidět, že patříte k sobě.

Barva je jedna z nejdůležitějších priorit při výběru oblečení. Nejjednodušší je sladit oděv v různých odstínech jedné barvy, a také je vhodné zvolit více materiálů, střihů nebo decentních vzorů. Druhá možnost je zvolit barvy kontrastní. Nedoporučuji Vám však křiklavé barvy s divokými vzory, jelikož na fotografii bude nejvíce vidět právě tento kousek oděvu, který bohužel bude především přebíjet vaši osobnost.
Rozhodně by na oblečení neměly být žádné výrazné obrázky, číslovky či nápisy.
Také bych Vás ráda poprosila aby jste nevolili bílou ani černou barvu ve větší míře – zbytečně by jste se ve fotografii ztratili.

Tady máte malou ukázku vhodných variant 🙂

 

Facebook
Facebook
Instagram